Ana sayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Kültür ve Sanat Sitesi
Sanat Galerisi

Sanat Galerisi

2012 yılında Soner DİLEK tarafından kurulan Sanatgalerisi.com.tr sitemiz, 2013 yılı başlarında Alparslan AKGÜL’ün siteyi devralması ile Türkiye’nin önde gelen sanat siteleri arasında yer almış  ve sanat sektöründe lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.2018 yılında sitemizi Ramazan GÜLLEB’ in devralmasıyla sitemiz devamlı güncel olup,sizlere daha iyi hizmet vermeye çalışmaktadır.

Sitemiz; kültür sanat etkinliklerinin tanıtım ve desteklenmesi, müzik ve resim organizasyonları, yerel sanatların yaygınlaştırılması, aktüel sinema olmak üzere faaliyet göstermektedir. Kültürel ve sanatsal faaliyetlerde örnek ve öncü nitelikteki çalışmaları arttırmak,  sosyal ve kültürel etkinliklerle ülkenin kültürel hayatını canlı tutmak, sanat kültürü bilincini geliştirmek ve halkın sosyal yaşama daha bilinçli, daha duyarlı ve daha etkin rol almasını sağlayarak yaşam kalitesini yükseltmek belirgin amaçlarımızdandır.

Siz değerli paydaşlarımızın ve gönül verenlerimizin müdavimi olduğu Sanatgalerisi.com.tr’nin ulaştığı başarının arkasında, kültür-sanat odaklı ve takipçilerinin memnuniyetini merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı ağsal kültür ve sanat bilinciyle iç içe gelişmektedir.

Sitemiz çalışanları ile hizmet verdiği sanatseverlere; üstün bilişim ağı, yıldız marka kalitesi ve güncel bir sanat kaynağı sunmaktadır. Yönetimimiz sitemizin ulaşım ağını sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel vizyonda da yükseltmeyi hedeflemektedir. Özellikle internet sektöründeki kültür ve sanat çalışmalarına bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.

Sitemiz hizmetlerini her zaman takipçi memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır.
Netice olarak dünya ölçeğinde lider bir marka yaratarak, Türkiye’yi temsil etmektedir. 

Öneri ve Görüşleriniz için: bilgi@sanatgalerisi.com.tr

Saygılarımızla,