Ana sayfa Etkinlikler Atiye’den Sevgililer Günü Konserinde Rekor Selfie

Atiye’den Sevgililer Günü Konserinde Rekor Selfie

76
0

Atiye’den, sahnede yaklaşık 3000 kişiyle  selfie…

 

POPÇU ATİYE’DEN SEVGİLİLER GÜNÜ’NE ÖZEL CAZ KONSERİ!!!

Sesinin güzelliğinin yanında büyüleyici danslarıyla kendisinden sıkça söz ettiren Atiye,14 Şubat Sevgililer Günü’nde, Uluslararası Nilüfer “Caz Tatili” Festivali kapsamında Podyum Park’ta sevgililer günü özel konserini verdi.

 

Atiye “Çok Sevgili Caz” ismini verdiği konserde hayranlarını kırmadı. Eline darbukayı alarak tüm marifetlerini sergiledi ve izleyenlerden büyük alkış aldı.

Ünlü ve başarılı şarkıcı Atiye;  “Ben her müzik tarzını dinliyorum ve kendi şarkılarımda da mümkün olduğunca farklı tarzlara yer veriyorum. Özgür müzik yapmayı seviyorum… Bu akşam ‘Aşkistan’ şarkımı Sevgililere adıyorum. Bu festivalle beni sizlerle buluşturan Bursa Nilüfer Belediyesi’ne çok teşekkür ediyorum…  ” dedi.

Uluslararası Nilüfer “Caz Tatili” Festivali ile ilgili olarak Bursa Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey;

“Nilüfer Bursa’nın değil artık Türkiye’nin de gülen yüzüdür. “ Gülümseyin Nilüferdesiniz “ sloganı ile yıllardır sanat üretiyoruz ve kültür aktarıyoruz. Şu günlerde yine bir uluslararası festivalin ilkini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Uluslararası Caz Tatili Festivali kapsamında Dünya ve Türk Cazı’nın ustaları içimizi ısıtmaya devam ediyor. Bize de evet caz iyi bir şeydir demek düşüyor” dedi.

 

Festival hakkında…

İbrahim Maalouf, Tomatito, Omar Sosa/Joo KrausDuo, Guillaume Perret & The Electric Epic, TorstenGoods&Band, Elina Duni&Colin Vallon, Birsen Tezer, Kerem Görsev Quartet, Jülide Özçelik, Karsu Dönmez, Emin Fındıkoğlu+12, Nida Ateş&Elie Maalouf, Şallıel Bros. & Önder Focan‘Funkbook’ , Ayşe Tütüncü ve Emre Karabulut Dörtlüsü, Ferit Odman Quartet, Elif Çağlar Quartet, Fun Fatale , Banu Güven Quartet, Atiye “çok sevgili caz”, Ece Göksu Quartet, Cenk Erdoğan & İkiz “Lahza” Şenay Lambaoğlu, Barış Demirel gibi cazın sihirbazları Uluslararası Nilüfer “Caz Tatili” Festivali’nde unutulmaz bir müzik şölenine damga vurmaya devam ediyor… Ayrıca festival kapsamında düzenlenen seminer ve paneller,müzik severlere farklı deneyimler yaşama fırsatı tanıyor…

Uluslararası Nilüfer “Caz Tatili’nin Caz Noktaları; Nazım Hikmet Kültürevi, Podyum Park, Eker Meydan Sir Winston , Baob, Sanat Mahal, 22.02 Görükle Trio Sahneleri olarak belirlendi…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here