Ana sayfa Tiyatro 3.Kuşak Alışık Sahnede…

3.Kuşak Alışık Sahnede…

185
0

3.KUŞAK ALIŞIK SAHNEDE

 

KOÇ ÜNİVERSİTESİ MEZUNLARINDAN ANADOLU BURSİYERLERİNE “TİYATRO”LU DESTEK…

 

VE SADRİ ALIŞIK SAHNEDE

 

KEREM ALIŞIK’IN OĞLU SADRİ ALIŞIK İLK KEZ TİYATRO SAHNESİNDE…

 

 

Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği Tiyatro Kulübü tarafından Sadri Alışık Kültür Merkezi işbirliği ile, tüm geliri Anadolu Bursiyerlerine bağışlanmak üzere sahnelenen, Turgut Özakman’ın ‘Bir Şehnaz Oyun’’ isimli müzikli oyunu ile  Kerem Alışık’ın oğlu Sadri Alışık’ın torunu Sadri Alışık ilk kezseyirci karşısına çıktı.

 

  1. Sevgi Gönül Tiyatro Günleri kapsamındaKoç Üniversitesi’nde gerçekleşen oyunda Zaptiye Amiri Recep Efendinin yanında çalışan saf Müştak karakterini oynayan Sadri Alışık, “Koç mezunlar derneği ile işbirliği içinde olan AnadoluBursiyerleri yararına oynadık oyunu. Benim ilk sahne deneyimim. Çok heyecanlandığımı söyleyebilirim. Büyülü bir yer sahne. Sahnedeki herkes gibi bende Koç Üniversitesi mezunlarındanım ve bu müzikli oyundan elde edilecek gelirin faydalı bir alana aktarılacak olmasındantüm ekip arkadaşlarım gibi bende çok mutluyum” dedi.

 

 

 

Oyun hakkında bilgi:

 

Yazan: Turgut Özakman

Yöneten: Ebru Üstüntaş

Şan-Dans-Koreografi: Ebru Üstüntaş

Ses: Enis Kaplanoğlu

Işık: Yavuz Aytekin

Oyuncular:  Aslı Yantra, Aykut Kaya, Deniz Önal, Emir Gür, Ercüment Kara, Ezgi Akmenek, İrem Dalga, Mehmet Arca Akalın, Müjde İnanç Uçar, Nur Yeşilkaya, Sadri Alışık, Selay Yarımoğlu, Selin Bilgiç, Tansu Kaya

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here